fbpx

Ayda ek olarak 100$’dan 10,000$’a kadar kazanmaya başlamak için 21 fikir ve 1 hızlandırıcı

object(stdClass)#5816 (1) { ["error"]=> object(stdClass)#5769 (4) { ["message"]=> string(76) "API access disrupted. Go to the App Dashboard and complete Data Use Checkup." ["type"]=> string(14) "OAuthException" ["code"]=> int(200) ["fbtrace_id"]=> string(23) "Alv9I1kNNIbkVBgbdy0iTCe" } }

admin

Ayda ek olarak 100$’dan 10,000$’a kadar kazanmaya başlamak için 21 fikir ve 1 hızlandırıcı

İnvesting simple ABD sakinlerinin en popüler ek gelir kaynaklarından bahsetti.

Bazı projeler aylık 10,000$’ kadar kazandırıyor.

Ülkemizde sorunsuz tekrarlanacak fikirler ile uyarlanmış bir materyal hazırlayalım.

Amazon’da ürün satın

Bu amerikalılar arasında en çok ek gelir elde edilen kaynaklardan bir tanesidir. Fikir basit: Ürünü satın alın ve amazonda daha pahalıya satın. Eğer bu platformda alım satım yapmak sizin için uygun değilse o zaman başka bir pazar kulanın.

Sosyal ağları yönetin

Şirketler sayfalarını sosyal ağlarda ustaca yönetecek ve yeni müşterilerin dikkatini çekecek kişilere cömert miktarlarda para ödemeye hazırlar. İyi profesyoneller ayda 1000$’dan başlayan miktarları kazanıyorlar.

Konutları kiraya verin

Dairenizde boş odamı var hemen onu Airbnb veya Booking üzerinden kiraya verin. Günlük kiralama aylık kiralama’dan daha fazla para getirir.

Kısa süreli kiralama işinin bütün detaylarını öğrenmek için, Netflix’ten insanların hayatını anlatan Stay Here programına bakınız.

Kendinize mini bir Sosyal Medya Pazarlamacılığı başlatın

Şuan inanılmaz sayıda şirketler SMP-hizmetleri için para ödemeye hazırlar. Özellikle bu yüzde Amerikada ve birçok avrupa ülkesinde mini SMP-ajanslar popüler hale geldiler. Bu moda bize daha yeni gelmeye başladı bu yüzden ilklerden biri olma şansına sahipsiniz.

Tahminlerimize göre buradan aylık 3,000$’dan 10,000$’a kadar kazanabilirsiniz 

60 gün içinde sıfırdan bir mini SMP-ajansı nasıl kurmanızı anlatacağımız eğitim programı 29 temmuz’da başlıyor.

Bir e-kitap yazın

İnstagram sayfanızı başarıyla tanıttınız, Mars’ta patates yetiştirdiniz yada eski yelkenli bir gemiyi mi restore ettiniz? Tecrübelerinizi bir e-kitap ile paylaşın. 50-60 sayfalık faydalı bir içerik yeterli olacaktır.

Bir youtube kanalı açın

Düşünün, insanlarla ile neyi paylaşmak isterdiniz onunla ilgili bir bir video-blog çekin

Mesela her hafta Financial Education kanalında 5 ile 7 arası video çıkıyor. Videolar genelde 10-30 bin arası izlenme alıyor. Yazar ayda sadece bir ortaklık programından 16,000$ kazanıyor. Rusça bir kanaldan 1000$ kazanmak için yaklaşık bir milyon izlenme alması gerekir.

Özgeçmişi eleştirin

İyi bir özgeçmiş istenilen pozisyonu alma şansını arttırır. Ama bu herkes bunu doğru şekilde kullanamaz. Eğer siz bunu halletiyseniz, siteyi açın, konuyu ekleyin ve her eleştiri metni için 50-100$ alın.

Çöpleri toplayın

Bir çok insan evinde kurtulmak istediği çöplere sahip ama bunun için bir türlü vakit bulamıyor. Bir kapıdan diğer kapıya gidin ve garajları, hangarları ve bodrumları temizlemeyi teklif edin. 

Temizlikten kazanacağınız para dışında da bazı gereksiz eşyaları ikinci el ürün satışı yapılan uygulamalarda satılığa çıkarabilirsiniz.

Yürüyen bir mutfak açın

Eğe mutfak yeteneğiniz var ise o zaman kendinize yürüyen bir mutfak açın.

Yada Bar Steam’daki gençlerin yaptığı gibi bir bar açmak. Onlar eski bir evi yürüyen bir bara dönüştürdüler. Şimdi iki arkadaş etkinliklere giderek içecek satışından para kazanıyor.

Yürüyen bar

Uzaktan asistanlık yapın

Meşgul bir kişi bulun ve rutin işlerde (toplantı planlamada, yolculuk planlarını, v e-mail cevaplamada) ona yardımcı olmayı teklif edin.   

İçerik çevirisi yapın

Çok sayıda işverenin iyi çevirmenlere ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu tahmin bile edemezsiniz. Herkesin görevi farklı: bazılar blog için makale çevirir, bazıları ise toplantılarda senkronize çeviri yapar. (dakikası 10$ ‘ kadar).

Dropshipping ile uğraşın

Dropshipping şeması: Siz müşteri buluyorsunuz mallar için ondan parayı alıyorsunuz, sonra verileri göndermek için tedarikçiye veriyorsunuz aynı zaman da kendi komisyonunuzu da ordan hesaplıyorsunuz.    

Bazı ortaklar ön ödeme olmadan malları göndermeye hazırlar. Bu modelde kendi payınızı müşteri paketi alır almaz tedarikçiden alıyorsunuz.

Dropshipping büyük toptan satın alım yapmadan önce kontrol etmek için çok iyi bir araçtır.

Otomatik satış ağlarını düzenleyin

1,5- 2,000$ karşılığında bir satış makinası alın ve kurma için kalabalık bir yer bulun. Kiralama fiyatının sabit değilde, satış sayısına bağlı olduğu konusunda anlaşın.

Karı başka bir makine satın almak için kullanın, bir ağ organze edin.

Fotoğraflama yapın

İyi bir kamera ve temel çekim becerileriniz varsa? O zaman fotoğrafçılığa yolunuz var. Düğün ve mezuniyet sezonunda, bu hizmete olan talep arzı aşıyor, reklamınızı uygulamalar veya başka  ücretli bir sitede yayınlayın ve buradan hemen birkaç sipariş alırsınız.

Çevrimiçi Tanışma Danışmanı Olun

Her ay, sadece Yandex’de, 2,5 milyondan fazla kişi tanışma sitelerini arıyor. Bir psikolog  veya sadece ilişki kurma konusunda deneyimli iseniz, bu insanlar için çevrimiçi rehberlik yapabilirsiniz. Onlara hangi resimler siteye yüklenecek ve “Hakkımda’ya” ne yazılacağını anlatın.

Onarım yapılmış telefonlara satın

Kırık telefonları toplu olarak satın alın, tamir edecek kişiyi bulun ve internet üzeri satışa çıkarın. Daha sonra bunu diğer elektronik cihazlarla da yapmaya başlayabilirsiniz.

Satış yaparken ekipmanın onarıldığını belirttiğinizden emin olun.

Yemek servisi ile uğraşın

Yemek hazırlayın ve etkinliklere teslim edin: düğünler, mezuniyetler, kurumsal partiler. Örneğin; Dip Me!

Dip Me!

Uber’de sürücü olarak çalışın

Hafta sonları barlara gitmiyor musunuz?. O zaman orada vakit geçirmek isteyenleri eve getirin. Müşteri bulmanın en kolay yolu Uber veya Uklon’dur. Cuma ve Cumartesi akşamları tarifeler genellikle daha yüksektir.

Temalı tişörtler satışını yapın

Şehrinizde hangi etkinliklerin planlandığını öğrenin, onlar için tasarımcıdan baskı sipariş edin ve tişörtlere basın.15 $ karşılığında satabilirsiniz, reklam maliyeti’de yaklaşık 5$.

İlgi alanına dayalı sosyal medya hedeflemeli tişörtler basın, blogculardan yayınlar satın alın ve etkinliğin girişine yakın bir yerde satış yapın.

Gezileri yönetin

Şehrinizin tarihini iyi biliyor ve manzaralarını gösterebiliyorsanız, bir rehber olun. Hizmetin reklamını sosyal ağlar veya Airbnb aracılığıyla yapın – bunun için orada özel bir bölüm var.

Kişisel Gelişim Eğitmeni Olun

İnsanların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun: onları motive edin, planın uygulanmasını öğretin ve kontrol altında tutun.

Dijital Pazarlama Uzmanı Olun

Dijital Pazarlama Uzmanı olmak, birçok kişinin hayalidir ve aynı hayale sahipseniz, o zaman sizin için çok iyi bir haber var. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek çok zor değil. 

İnternet hayatımıza derinlemesine nüfuz ettiğinden insanlar internette gezinmek için TV, radyo, gazete, kitap ve dergi gibi diğer medya araçlarına göre daha fazla zaman harcıyorlar. İnsanlar interneti eğlence, iletişim, kelimenin tam anlamıyla istedikleri herhangi bir şey hakkında bilgi edinme, duygularını dergi, blog, makale, soru-cevap forumları, sosyal medya vs. şeklinde ifade etme gibi nedenlerle kullanıyorlar. 

İnternet üzerinden bu insanlara dijital pazarlama ve dijital reklamcılık yoluyla ulaşmak. Yine de, göründüğü kadar basit değil. Hedef kitlenizin dikkatini doğru zamanda ve doğru yerde yakalamak önemlidir. Bu iyi planlanmış bir dijital pazarlama stratejisi gerektirir .

Bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmak ve başarılı bir dijital pazarlama kampanyası başlatmak için bir Dijital Pazarlama Uzmanına ihtiyaç vardır. Yani tüm dijital pazarlama stratejisini bir araya getiren ve iş için istenen hedeflere ulaşmak için plana göre uygulayan bir dijital pazarlama uzmanına.

Bizim kuruluş amacımız zaten sizi dijital pazarlama alanında profesyonel hale getirmek, yetiştirdiğimiz binlerce dijital pazarlama uzmanı gibi. Kurslarımızda ki temel hedefimiz budur. Sizde geleceğin en gerekli ve gözde uzmanı olmak istiyorsanız kursumuza katılmanız yeterli olacaktır.

Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi Al

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın:

Makaleyi puanla:

YORUMLAR

Facebook yardımıyla cevapla:

Нажмите «Нравится», чтобы читать
GeniusMarketing.me в Facebook

Araç çubuğuna atla